Oyun Kategorileri
İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 230
Toplam Oyun Oynama: 397,096
Bugün Oynama: 67
Tekrar Oyna | 5,541 kez oynandı.
Oda Oyunları » Ev Düzeni
Oyun Resim
Ev düzeni oyununda evin eşyalarını döşemeye çalışıyorsunuz. Evin iç tasarımını nasıl isterseniz o şekilde düzenleyebilirsiniz. Sağ alt köşede yığın halinde duran odanın eşyalarını mouse ile sürükle bırak yöntemini kullanarak odada istediğiniz yere bırakabilirsiniz. Oyuna giriş yapmak için yüklenmesinin ardından Play butonua basmanız yeterlidir. Ev düzeni oyununda başarılar dileriz.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-10-12
yes no noo ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-04
ben 19 yaşnda sarı saçlı mavigözlü zayıf beyaz tenli dürüst temiz ve ünüverstenin en akılı zeki kızıyım ve ünüverstenin en güzel kızıyım adım -su yaş -19
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-08-25
bu oyun harika birşey bu oyunu oynamaya bayılıyorum
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-08-17
bu oyun tamda bebeklere göre sakın oynamayın ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-08-12
ben bu oyunu çok seviyorum ifade

Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap handsOda oyunları zeka ve mantığa dayalı oyunlar içerebildiği gibi düzenleme türündekileride içerebilmektedir. oda oyunu oynayarak gizlenmiş nesneleri yada kayıp eşyaları bulmaya çalışabilirsiniz. Bunların haricinde dağınık bir odayı toplayıp, yeniden dekore edebilirsiniz. Oda oyunları birden fazla çeşitli kategoride karşımıza çıkabilmektedir. Bazen zeka, bazen korku bazende beceri oyunları ile karşımıza gelen oda oyunları ile güzel bir gün geçirmenizi dileriz. Yeni oda oyunlarını sitemizden ücretsiz olarak dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.
oyun